Zombie útočí!

Produktové 360° spiny se vracejí na scénu. Bohužel.

Často se nás ptáte, v čem se 3D modely naskenované naším robotickým skenerem liší od tzv. 360° spinů, tedy série fotek prodávaného produktu z různých výšek a úhlů. Odpověď je jednoduchá: Úplně ve všem

Focení spinů (“panoramatických” produktových snímků) je technologie z přelomu tisíciletí, o které si všichni zhruba kolem roku 2010 mysleli, že je definitivně mrtvá. 

Píše se rok 2020 a některé firmy ji záhadným způsobem vzkřísily, aby ji jako totální zombie nabízely na online retailovém trhu, a to včetně povinných doprovodných služeb, které nikdo nepotřebuje

Spiny mají jedno jediné využití – web. A i zde jsou na pokraji vyhynutí. Taková technologická zombie a dinosaurus v jednom. 3D modely oproti tomu využijete absolutně kdekoliv. Virtuální realita, rozšířená realita. Jakákoliv mobilní platforma. Vaše produkty můžete třeba propašovat do komunitní videohry. Udělat s nimi parádní fotky z míst, na která se rozhodně ve skutečnosti jen tak nepodíváte. Když říkáme kdekoliv, myslíme opravdu kdekoliv. I za deset let.  

V čem spiny nepochybně vynikají? Mají takzvaný třífázový obchodní model. Ten vypadá zhruba takto (především z úst obchodníků, kteří je nabízejí): 

1. Pořiďte si produktové spiny
2. ?????
3. Profit! 

Ptáte se, co jsou ty otazníky? Tak to nikdo neví. Nevíme to my. A co je horší, nevědí to ani prodejci spinů.

Ale dost bylo legrace. Už ve středu 1. července se můžete těšit na 2. díl série o zombících, ve kterém objektivně porovnáme obě technologie a jejich výhody a nevýhody. Snad nás do té doby nedostanou… 

3D scanning with Precismo is a highly accurate, yet cost-effective way for creating original 3D content for retail, entertainment, media, gaming and other similar industries of the 21st century.

We also closely collaborate with industry leaders in Czech Republic to provide quality control and non-destructive testing solutions across all relevant fields.

©2017-2020 Precismo s.r.o., a 3D scanning company
based in Rudná near Prague, Czech Republic
phone +420 910 125 245 | mail info@precismo.com

Don't forget to follow
us on social media

30 % discount FOR everyone. Limited time only!

Days
Hours
Minutes
Seconds

We understand you might be in trouble making original 3D content in the middle of a pandemic. So here's a coupon for you, valid till the end of May. Just add it as a note to your order.

COVID30OFF