Čím víc drahých čidel, tím víc 3D skener?

Náš CTO Zdeněk Glazer vysvětluje, proč je souhra SW a HW důležitá

Posledním dílem skládačky jménem Precismo je náš hardware a software. Záměrně jsem z nich udělal jeden příspěvek, protože jedno bez druhého by nikdy nemohlo existovat a fungovat, a my to vlastně ani nevnímáme jako dvě oddělené věci. Je to prostě naše technologie, na kterou jsme hrozně pyšní. Náš 3D skener.

Software pro skenování a zpracovávání dat jsme si napsali v podstatě od píky a pořád jej ladíme a doplňujeme. Jasně, používáme nějaká rozhraní do externích věcí a aplikací, jako je třeba ovládání našich akčních žlutých robotů od Fanucu. Ale to jsou v podstatě drobnosti.

Co se Hardware týče, používáme ty nejkvalitnější objektivy a senzory, co jsou na trhu, a dali jsme si velikou práci s tím, aby se vzájemně doplňovaly. 

Protože ta druhá možnost je to, že si naopak „polezou do zelí“ a budou se vzájemně rušit, což má negativní vliv na výsledný model, který předáváme klientovi. Konkurence si možná myslí, že „čím víc proužků, tím víc Adidas“, neboli „čím víc drahých čidel, tím víc 3D skener“, ale tak to prostě není.

No a protože neplatí ani to, že čím víc příspěvků, tím větší hvězda na firemním blogu, tak bych to tady prozatím ukončil. Bavilo vás číst o našich 3D skenerech? Chcete se na cokoliv zeptat? Pak určitě využijte prostor v komentářích na Facebooku, LinkedInu, nebo nám prostě napište! 🙂 

3D scanning with Precismo is a highly accurate, yet cost-effective way for creating original 3D content for retail, entertainment, media, gaming and other similar industries of the 21st century.

We also closely collaborate with industry leaders in Czech Republic to provide quality control and non-destructive testing solutions across all relevant fields.

©2017-2020 Precismo s.r.o., a 3D scanning company
based in Rudná near Prague, Czech Republic
phone +420 910 125 245 | mail info@precismo.com

Don't forget to follow
us on social media

30 % discount FOR everyone. Limited time only!

Days
Hours
Minutes
Seconds

We understand you might be in trouble making original 3D content in the middle of a pandemic. So here's a coupon for you, valid till the end of May. Just add it as a note to your order.

COVID30OFF