Computer Vision Developer

Python a C++ | Full-time nebo spolupráce na IČO | Vhodné pro středně zkušené vývojáře

Do inovativního startupu Precismo hledáme kolegu či kolegyni, který/která má zkušenosti s programováním a zároveň nadšení pro práci s obrazovými a 3D daty. Zájem o oblast počítačové grafiky, 3D dat, modelů a enginů, renderování či virtuální realitu je pro nás každopádně daleko důležitější než roky praxe v korporátu a perfektně vyžehlená košile.

Hledáme ideálně absolventa technického oboru (např. FEL, FIT, FIS) s ukončeným magisterským vzděláním a několika lety zkušeností, ale pokud jsi fakt profík, necháme se rádi přesvědčit, že vzdělání není všechno 😊 Chceš-li v podstatě ihned naskočit do zábavné práce a podílet se na vývoji unikátního technologického řešení, které mění e-commerce v Česku i za hranicemi, čti dále. 

Jakého člověka bychom potřebovali?

Co bude tvoje práce obnášet?

A proč pracovat právě u nás v Precismu?

Zaujala tě pracovní nabídka?

Pokud tě nabídka zaujala, ozvi se kdykoliv na zdenek.glazer@precismo.com, ideálně připoj i reference na svou práci, a my se brzy ozveme zpět.

3D scanning with Precismo is a highly accurate, yet cost-effective way for creating original 3D content for retail, entertainment, media, gaming and other similar industries of the 21st century.

We also closely collaborate with industry leaders in Czech Republic to provide quality control and non-destructive testing solutions across all relevant fields.

©2017-2020 Precismo s.r.o., a 3D scanning company
based in Rudná near Prague, Czech Republic
phone +420 910 125 245 | mail info@precismo.com

Don't forget to follow
us on social media

30 % discount FOR everyone. Limited time only!

Days
Hours
Minutes
Seconds

We understand you might be in trouble making original 3D content in the middle of a pandemic. So here's a coupon for you, valid till the end of May. Just add it as a note to your order.

COVID30OFF