Obchodní manažer/ka junior

Flexibilní úvazek | 1-5 let zkušeností | Práce v rychle rostoucím startupu

Do inovativního startupu Precismo se zajištěným financováním a jasně definovanou budoucností hledáme rozeného obchodníka či obchodnici. Zkrátka někoho, kdo nám pomůže s hledáním nových obchodních příležitostí i řízením vztahů se stávajícími zákazníky. 

V posledních měsících se výrazně rozšiřuje portfolio firem, pro které zajišťujeme skenování 3D modelů naším unikátním autonomním robotem. Proto hledáme posilu do obchodního týmu, která bude zvládat základy business developmentu, account managementu i řízení malých a středních projektů. 

Zájem o oblast počítačové grafiky, 3D modelů a enginů, renderování či virtuální realitu je výrazné plus, ale nikoliv úplná nutnost. Stojíme především o to, aby náš nový kolega či kolegyně věřili našemu produktu i dlouhodobé vizi, a chápali, co a komu prodávají. 

Jakého člověka bychom potřebovali?

Co bude tvoje práce obnášet?

A proč pracovat právě u nás v Precismu?

Zaujala tě pracovní nabídka?

Pokud tě nabídka zaujala, ozvi se kdykoliv na mikolas.herskovic@precismo.com, napiš pár vět o sobě nebo pošli CV a my se brzy ozveme zpět.

3D scanning with Precismo is a highly accurate, yet cost-effective way for creating original 3D content for retail, entertainment, media, gaming and other similar industries of the 21st century.

We also closely collaborate with industry leaders in Czech Republic to provide quality control and non-destructive testing solutions across all relevant fields.

©2017-2020 Precismo s.r.o., a 3D scanning company
based in Rudná near Prague, Czech Republic
phone +420 910 125 245 | mail info@precismo.com

Don't forget to follow
us on social media

30 % discount FOR everyone. Limited time only!

Days
Hours
Minutes
Seconds

We understand you might be in trouble making original 3D content in the middle of a pandemic. So here's a coupon for you, valid till the end of May. Just add it as a note to your order.

COVID30OFF