Obchodní manažer/ka senior

Flexibilní úvazek | 5 a více let zkušeností | Práce v rychle rostoucím startupu

Do inovativního startupu Precismo se zajištěným financováním a jasně definovanou budoucností hledáme člověka s vrozeným obchodním talentem. Zkrátka někoho, kdo dokáže lehce najít a realizovat obchodních příležitosti a zároveň řídit vztahy se stávajícími zákazníky.

V posledních měsících se výrazně rozšiřuje portfolio firem, pro které zajišťujeme skenování 3D modelů naším unikátním autonomním robotem. Proto hledáme osobnost do obchodního týmu, která zcela přirozeně ovládá “business development”, “account management” i řízení malých a středních projektů.

Zájem o oblast počítačové grafiky, 3D modelů a “enginů”, renderování či virtuální realitu je výrazné plus, ale nikoliv úplná nutnost. Stojíme především o to, aby náš nový kolega či kolegyně věřili našemu produktu i dlouhodobé vizi, a chápali, co a komu prodáváme.

Jakého člověka bychom potřebovali?

Co bude vaše práce obnášet?

A proč pracovat právě u nás v Precismu?

Zaujala vás pracovní nabídka?

Pokud vás nabídka zaujala, ozvěte se kdykoliv na mikolas.herskovic@precismo.com, napište pár vět o sobě nebo pošlete CV a my se brzy ozveme zpět.

3D scanning with Precismo is a highly accurate, yet cost-effective way for creating original 3D content for retail, entertainment, media, gaming and other similar industries of the 21st century.

We also closely collaborate with industry leaders in Czech Republic to provide quality control and non-destructive testing solutions across all relevant fields.

©2017-2020 Precismo s.r.o., a 3D scanning company
based in Rudná near Prague, Czech Republic
phone +420 910 125 245 | mail info@precismo.com

Don't forget to follow
us on social media

Scroll to Top

30 % discount FOR everyone. Limited time only!

Days
Hours
Minutes
Seconds

We understand you might be in trouble making original 3D content in the middle of a pandemic. So here's a coupon for you, valid till the end of May. Just add it as a note to your order.

COVID30OFF