Web Developer

Full-time nebo spolupráce na IČO | Vhodné pro zkušené vývojáře

Do inovativního technologického startupu Precismo hledáme kolegu či kolegyni na pozici Web Developer. Hlavní náplní práce bude příprava webových aplikací a stránek pro zobrazování fotorealistických 3D modelů z našeho robotického 3D scanneru.

Zájem o moderní webové aplikace (HTML, CSS, WebGL, Javascript, GLSL), grafiku a svět 3D je pro nás daleko důležitější než roky praxe v korporátu a perfektně vyžehlená košile. Chceš v podstatě ihned naskočit do zábavné práce a podílet se na vývoji unikátního technologického řešení, které mění e-commerce v Česku i za hranicemi? Tak čti dál 😊

Jakého člověka bychom potřebovali?

Co bude tvoje práce obnášet?

A proč pracovat právě u nás v Precismu?

Zaujala tě pracovní nabídka?

Pokud tě nabídka zaujala, ozvi se kdykoliv na zdenek.glazer@precismo.com, napiš pár vět o sobě, ideálně připoj i své portfolio, a my se brzy ozveme zpět.

3D scanning with Precismo is a highly accurate, yet cost-effective way for creating original 3D content for retail, entertainment, media, gaming and other similar industries of the 21st century.

We also closely collaborate with industry leaders in Czech Republic to provide quality control and non-destructive testing solutions across all relevant fields.

©2017-2020 Precismo s.r.o., a 3D scanning company
based in Rudná near Prague, Czech Republic
phone +420 910 125 245 | mail info@precismo.com

Don't forget to follow
us on social media

30 % discount FOR everyone. Limited time only!

Days
Hours
Minutes
Seconds

We understand you might be in trouble making original 3D content in the middle of a pandemic. So here's a coupon for you, valid till the end of May. Just add it as a note to your order.

COVID30OFF